GATAVOŠANĀS INTERVIJAI - 7 NODERĪGI PADOMI

Intervija var būt nervus kutinoša pieredze, taču tā ir arī būtiska darba meklēšanas procesa sastāvdaļa. Intervija ir jūsu iespēja parādīt savas prasmes un pieredzi, kā arī atstāt pozitīvu iespaidu uz potenciālo darba devēju. Lai palīdzētu jums sagatavoties nākamajai intervijai, šeit ir daži padomi, kas jāpatur prātā:

Izpētiet uzņēmumu un vakanto pozīciju: pirms intervijas veiciet izpēti par uzņēmumu un pozīciju uz kuru kandidēsiet. Atrodiet uzņēmuma mājaslapu, izlasiet viņu misiju, vīziju un iepazīstieties ar produktiem vai pakalpojumiem. Tas palīdzēs jums izprast uzņēmuma vērtības un mērķus, kā arī to, kā jūs varat tos sasniegt.

Praktizējiet atbildes: padomājiet par bieži uzdodamajiem intervijas jautājumiem un praktizējiet atbildes jau iepriekš. Tas palīdzēs intervijas laikā justies pārliecinātākam. Bieži uzdotie jautājumi ir, piemēram: "Pastāstiet par sevi", "Kādas ir jūsu stiprās un vājās puses" un "Kāpēc jūs interesē šis darbs?"

Ģērbieties atbilstoši notikumam: pirmais iespaids ir svarīgs, tāpēc noteikti ģērbieties atbilstoši. Tas parādīs, ka nopietni uztverat darbu un cienat uzņēmumu. Ja neesat pārliecināts par to, ko valikt - atcerieties, formāls ''dresscode'' vienmēr jūs izglābs..

Ierodieties laicīgi: punktualitāte ir svarīga jebkurā intervijā. Ieradieties vismaz 10–15 minūtes agrāk, lai pirms intervijas jums būtu laiks apkopot savas domas, pārskatīt piezīmes un sagatavoties arī morāli.

Izmantojiet pozitīvu ķermeņa valodu: neverbālā komunikācija ir tikpat svarīga kā tas, ko sakāt intervijā. Izmantojiet pozitīvu ķermeņa valodu, piemēram, veidojiet acu kontaktu, sēdiet taisni un pamājiet ar galvu, lai parādītu, ka esat iesaistīts un ieinteresēts sarunā.

Esiet pārliecināts: pārliecība ir svarīga intervijas laikā. Pat ja jūtaties nervozs, mēģiniet radīt pārliecību un entuziasmu par darbu. Runājiet skaidri, smaidiet un esiet atvērts.

Uzdodiet jautājumus: pārdomātu jautājumu uzdošana intervijas laikā parāda to, ka esat ieinteresēts. Uzdodiet jautājumus par uzņēmuma kultūru, ikdienas pienākumiem darbā un komandu ar kuru strādāsiet. Tas sniegs jums labāku priekšstatu par to, kas ir saistīts ar pienākumiem, darbu un vai tas jums ir piemērots.

Ievērojot šos intervijas padomus, jūs varat palielināt savas iespējas atstāt pozitīvu iespaidu un iegūt šo kāroto darbu. Atcerieties, ka ir jābūt gatavam, pārliecinātam un ir svarīgi ''būt pašam''.

Vēlam veiksmi,
DoubleFox komanda

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.