Par mums

Mēs neesam tikai personāla atlases uzņēmums- mēs esam kompānija, kas rūpējas par citiem. Tas varētu izklausīties virspusēji, taču šī doma mūs katru dienu uzmundrina un liek palikt apņēmības pilnām. DoubleFox ir uzņēmums, pie kura cilvēki var vērsties veiksmes, sarežģījumu vai šo notikumu starpposmos. Mēs cenšamies izprast katru klientu un kandidātu, katrai atlasei pielietojot savu individuālo pieeju — neatkarīgi no tā, vai runa ir par viena darbinieka vai lielāka personāla kopuma atlasi. Šī pieeja sākas ar dziļu iedziļināšanos mūsu klientu unikālajā korporatīvajā kultūrā, kam seko efektīva pielāgotas atlases stratēģijas izstrāde. Šis process noslēdzas ar atbilstošākā kandidāta nolīgšanu, kas nokomplektē vai izveido jūsu komandu, lai jūsu uzņēmums varētu sasniegt savus ambiciozākos mērķus.

Marija Kairēna

Marijai ir vairāku gadu pieredze strādājot cilvēkresursu jomā, kuru viņa ir ieguvusi strādājot būvniecības nozarē kā vecākā personāla speciāliste. Vēlāk viņas karjera bija saistīta ar personāla atlasi- esot gan atlases speciālistes, gan projektu vadītājas lomā. Marijas ikdiena vienmēr ir bijusi saistīta ar darbiniekiem, viņu labklājību, nodarbinātību, atlasi un novērtēšanu. Kā personāla atlases speciāliste un projektu vadītāja, Marija ir strādājusi ar dažādu nozaru uzņēmumiem – piemēram, finanšu, būvniecības, ražošanas u.c.
Viņa uzskata, ka darbs personāla atlasē ir kā rūpīga ķēdes posmu savienošana- atbilstošais kandidāts ir “jāsavieno” ar īsto uzņēmumu, lai rastos laba un noturīga saikne! Dotajā brīdī Marija ir ceļā uz bakalaura grāda saņemšanu uzņēmējdarbības un finanšu jomā, un viņa ir pārliecināta, ka, lai dzīvē kaut ko sasniegtu- no visas sirds ir sev jānotic!

Līga Gulbe

Ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi personāla vadībā, Līga ir pilnveidojusi savas prasmes kā personāla speciāliste būvniecības un restorānu nozarē. Pēdējos gados kā atlases speciāliste, viņa ir sadarbojusies ar dažādu nozaru uzņēmumiem. Līgai vienmēr ir bijusi interese pret cilvēkiem, attiecību un saiknes veidošanu.         
Viņa ir pārliecināta, ka jebkura uzņēmuma panākumu atslēga ir pareizo darbinieku nodarbināšana pareizajos amatos. Lai to panāktu, Līga uzskata, ka personāla atlases uzņēmums ir būtisks biznesa partneris, kam ir izšķiroša nozīme panākumu veicināšanā. Pateicoties Līgas zināšanām un uzticībai šai filozofijai, viņa var palīdzēt jūsu biznesam attīstīties, nodrošinot, ka jums ir vislabākā komanda —  Līga var kļūt par jūsu partneri panākumu gūšanā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.