DoubleFox komanda

Uzņēmuma un personāla atlases projektu vadītājas Marija Kairēna un Līga Gulbe HR nozarē darbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Pēdejos gadus savu karjeru viņas ir saistījušas ar pilna cikla personāla atlasi, ikdienā aktīvi nodarbojoties ar headhuntig jeb ''galvu medībām'', lai nodrošinātu kompānijas ar labākajiem nozares speciālistiem un vadītājiem. Viņas uzskata, ka darba tirgus ir pietiekami saspringts un gaidīt atsauksmi uz ieliktajiem sludinājumiem vairāk nav aktuāla un efektīva metode, lai aizpildītu vakantās pozīcijas. Abas speciālistes nodarbojas ar pilna cikla personāla atlasi, kas sevī ietver uzņēmuma detalizētu vajadzību izzināšanu un atbilstošā kandidāta atrašanu, ieskaitot novērtēšanu, intervēšanu, testēšanu, anketēšu un citus procesus.
Līga un Marija nodrošina personalizētu pieeju katram klientam un kandidātam, jo viņas uzskata, ka ''klikšķim'' jābūt starp abām pusēm, lai izveidotos veiksmīga sadarbība ilgtermiņā. Ja tu meklē kolēģi vai darbinieku- sazinies ar mums un uztici atlasi profesionāļiem!

Marija Kairēna

Marijai ir vairāku gadu pieredze strādājot cilvēkresursu jomā, kuru viņa ir ieguvusi strādājot būvniecības nozarē kā vecākā personāla speciāliste. Vēlāk viņas karjera bija saistīta ar personāla atlasi- esot gan atlases speciālistes, gan projektu vadītājas lomā. Marijas ikdiena vienmēr ir bijusi saistīta ar darbiniekiem, viņu labklājību, nodarbinātību, atlasi un novērtēšanu. Kā personāla atlases speciāliste un projektu vadītāja, Marija ir strādājusi ar dažādu nozaru uzņēmumiem – piemēram, finanšu, būvniecības, ražošanas u.c. Viņa uzskata, ka darbs personāla atlasē ir kā rūpīga ķēdes posmu savienošana- atbilstošais kandidāts ir “jāsavieno” ar īsto uzņēmumu, lai rastos laba un noturīga saikne! Marija ir pārliecināta, ka, lai dzīvē kaut ko sasniegtu- no visas sirds ir sev jānotic un jāiet uz nosprausto mērķi! Labs bizness sākās ar labu speciālistu- un Marija zina kā nokļūt pie šī speciālista!  Ja tev ir jautājumi par personāla atlasi vai interesē sadarbība- rezervē laiku sarunai un mēs tev pastāstīsim vairāk!    


Līga Gulbe

Ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi personāla vadībā, Līga ir pilnveidojusi savas prasmes kā personāla speciāliste būvniecības un restorānu nozarē. Pēdējos gados kā atlases speciāliste, viņa ir sadarbojusies ar dažādu nozaru uzņēmumiem. Līgai vienmēr ir bijusi interese par cilvēkiem, attiecību un saiknes veidošanu. Viņa ir pārliecināta, ka jebkura uzņēmuma panākumu atslēga ir pareizo darbinieku nodarbināšana pareizajos amatos. Lai to panāktu, Līga uzskata, ka personāla atlases uzņēmums ir būtisks biznesa partneris, kam ir izšķiroša nozīme panākumu veicināšanā. Pateicoties Līgas zināšanām un uzticībai šai filozofijai, viņa var palīdzēt jūsu biznesam attīstīties, nodrošinot, ka jums ir vislabākā komanda —  Līga var kļūt par jūsu partneri panākumu gūšanā.  Ja tev nepieciešams kolēģis vai speciālists- piesakies īsai sarunai un mēs tev palīdzēsim!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.