Excellence Through Finding People
 

Par mums

Mēs neesam tikai personāla atlases uzņēmums- mēs esam kompānija, kas rūpējas par citiem. Tas varētu izklausīties virspusēji, taču šī doma mūs katru dienu uzmundrina un liek palikt apņēmības pilnām. DoubleFox ir uzņēmums, pie kura cilvēki var vērsties veiksmes, sarežģījumu vai šo notikumu starpposmos. Mēs cenšamies izprast katru klientu un kandidātu, katrai atlasei pielietojot savu individuālo pieeju — neatkarīgi no tā, vai runa ir par viena darbinieka vai lielāka personāla kopuma atlasi. Šī pieeja sākas ar dziļu iedziļināšanos mūsu klientu unikālajā korporatīvajā kultūrā, kam seko efektīva pielāgotas atlases stratēģijas izstrāde. Šis process noslēdzas ar atbilstošākā kandidāta nolīgšanu, kas nokomplektē vai izveido jūsu komandu, lai jūsu uzņēmums varētu sasniegt savus ambiciozākos mērķus. 

Šajā notikumā mēs esam gatavas būt ar Jums, kļūt par Jūsu personāla atlases partneriem un ar nepacietību gaidām, kad varēsim svinēt jūsu panākumus darbinieku pieņemšanā!

REALIZĒTIE PROJEKTI

Personāla atlase nav tikai pozīciju aizpildīšana. Mēs veidojam patiesas un caurredzamas attiecības ar mūsu konsultantiem un klientiem, veidojot dziļu izpratni par viņu vajadzībām, lai mēs spētu atrast vislabāko un visatbilstošāko kandidātu.  Mēs radām vienkāršus, visaptverošus risinājumus dažāda izmēra un sarežģītības projektiem. Mūsu patiesais spēks ir komandas veidošana starp darba devēju un ņēmēju, kurā cilvēki jūtas ērti un darbojas visaugstākajā līmenī. Mēs augsti vērtējam iespēju palīdzēt saviem klientiem, rūpējoties par viņiem, kā arī piesaistot viņu komandām lieliskus talantus.

Marija Kairēna

Marijai ir vairāku gadu pieredze strādājot cilvēkresursu jomā, kuru viņa ir ieguvusi strādājot būvniecības nozarē kā vecākā personāla speciāliste. Vēlāk viņas karjera bija saistīta ar personāla atlasi- esot gan atlases speciālistes, gan projektu vadītājas lomā. Marijas ikdiena vienmēr ir bijusi saistīta ar darbiniekiem, viņu labklājību, nodarbinātību, atlasi un novērtēšanu. Kā personāla atlases speciāliste un projektu vadītāja, Marija ir strādājusi ar dažādu nozaru uzņēmumiem – piemēram, finanšu, būvniecības, ražošanas un citiem.
Viņa uzskata, ka darbs personāla atlasē ir kā rūpīga ķēdes posmu savienošana- atbilstošais kandidāts ir “jāsavieno” ar īsto uzņēmumu, lai rastos laba un noturīga saikne! Dotajā brīdī Marija ir ceļā uz bakalaura grāda saņemšanu uzņēmējdarbības un finanšu jomā, un viņa ir pārliecināta, ka, lai dzīvē kaut ko sasniegtu- no visas sirds ir sev jānotic!

Līga Gulbe

Ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi personāla vadībā, Līga ir pilnveidojusi savas prasmes kā personāla speciāliste būvniecības un restorānu nozarē. Pēdējos gados kā atlases speciāliste, viņa ir sadarbojusies ar dažādu nozaru uzņēmumiem. Līgai vienmēr ir bijusi interese pret cilvēkiem, attiecību un saiknes veidošanu.         
Viņa ir pārliecināta, ka jebkura uzņēmuma panākumu atslēga ir pareizo darbinieku nodarbināšana pareizajos amatos. Lai to panāktu, Līga uzskata, ka personāla atlases uzņēmums ir būtisks biznesa partneris, kam ir izšķiroša nozīme panākumu veicināšanā. Pateicoties Līgas zināšanām un uzticībai šai filozofijai, viņa var palīdzēt jūsu biznesam attīstīties, nodrošinot, ka jums ir vislabākā komanda —  Līga var kļūt par jūsu partneri panākumu gūšanā.

Nozares

 Finanses

 Mārketings

Būvniecība

 Augstākā vadība

IT

Pārdošana

Ražošana

Loģistika

IEGUVUMI SADARBOJOTIES AR DOUBLEFOX

Ātrāka nodarbināšana

Mēs varam ātrāk aizpildīt jūsu vakantās amata vietas, atlasot kandidātus no plaša talantu loka, izmantojot sakarus un dažādas sistēmas, lai atrastu kandidātus ar retāk sastopamām prasmēm. Tas saīsina jūsu nodarbināšanai nepieciešamo laiku un nodrošina, ka izskatīšanai tiek iesniegti tikai tie kandidāti, kas atbilst jūsu vajadzībām

Augsta līmeņa kandidāti

Mūsu komanda ir prasmīga kandidātu atlasē un izvērtēšanā, kā arī mēs piedāvājam konsultatīvus atbalsta pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka darbā pieņemšanas process norit raiti. Mēs izmantojam labākās metodes, lai savus kandidātus saskaņotu ar jūsu vajadzībām

Zināšanas par darba tirgu

Katrā projektā mēs iegūstam vērtīgas zināšanas par nozari, potenciālajiem klientiem un kandidātiem. Izmantojot personāla atlases aģentūru, jums ir iespēja konsultēties ar mums par algu likmēm, aktualitātēm, karjeras attīstību un darba tirgus tendencēm jūsu nozarē. Šīs zināšanas var būt izšķirošas jūsu lēmumu pieņemšanā attiecībā uz darbinieku pieņemšanu.

Sasniedzamība

Liela daļa no labākajiem kandidātiem aktīvi nemeklē jaunas darba iespējas, un mēs viņus dēvējam par “pasīvajiem talantiem”, kuru atrašana prasa vairāk laika. Tomēr mēs varam palīdzēt jums izmantot šo talantu kopumu, jo zinām kā identificēt un sazināties ar šiem kandidātiem un pat stimulēt viņus pieteikties uz Jūsu vakantajām pozīcijām. Šī ir vēl viena priekšrocība strādājot ar DoubleFox!

Izmaksu ietaupīšana

Neatbilstoša darbinieka nodarbināšana var būt dārga un ietekmēt uzņēmuma kultūru. Mēs varam samazināt neatbilstoša kandidāta nodarbināšanas iespējas, identificējot labākos talantus ar mūsu zināšanām un pieredzi. Mēs spējam noteikt, kuru kandidātu ir vērts piesaistīt Jūsu uzņēmuma komandai, lai ietaupītu apmācību laiku un to izmaksas.

Garantija

Ar visiem saviem klientiem mēs noslēdzam draudzīgu sadarbības līgumu, kas dod garantiju par pieņemto darbinieku

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.