Sīkdatņu izmantošana vietnē www.doublefox.net

Sīkdatnes tiek izmantotas vietnē www.doublefox.net

Sīkdatņu definīcija

Sīkfails ir neliels teksta fails, kas tiek nosūtīts uz jūsu datoru vai mobilo ierīci, kad apmeklējat kādu vietni, un tiek saglabāts jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad atverat vietni. Katrā nākamajā apmeklējumā sīkfaili tiek nosūtīti atpakaļ uz to izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkfailu. Sīkdatnes darbojas kā atmiņa katrai konkrētai vietnei, ļaujot šai lapai atcerēties jūsu datoru nākamajā reizē, kad to apmeklējat, sīkfaili var arī atcerēties jūsu iestatījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Sīkdatņu izmantošana

Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai:

  • atcerēties vai esat jau piekritis sīkdatņu izmantošanai šajā vietnē;

  • analizēt apmeklētāju darbības vietnē (pieslēgšanās laiks, ilgums, skatītākās vietnes sadaļas);

  • atpazīt, vai tiek izmantots JavaScript.

Ar sīkfailiem saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu un iegūtu datus par Jūsu atrašanās vietu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai mūsu tīmekļa vietnē norādītajam mērķim.

Google Analytics

Vietnē www.doublefox.net ir instalētas Google Inc. izveidotās Google Analytics programmas radītās sīkdatnes. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir uzlabot vietnes satura kvalitāti un pielāgot saturu lietotāju vajadzībām. Vairāk par Google Analytics pakalpojumu sniegšanas noteikumiem varat lasīt vietnē  www.google.com/analytics .

Ja nevēlaties, lai www.doublefox.net saņemtu informāciju par jūsu darbībām šajā vietnē, jums ir jāaktivizē papildu rīks - Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas papildinājums. Šis papildinājums sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu to, ka nekādi dati par attiecīgās vietnes apmeklējumu nav jānosūta pakalpojumam Google Analytics. Informāciju var atrast arī Google Analytics palīdzības panelī.

Sīkdatņu atspējošana

Pēc izvēles ir iespējams kontrolēt un dzēst sīkfailus. Vairāk par to lasiet šeit: www.aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visus sīkfailus savā datorā, un ir iespējams iestatīt lielāko daļu pārlūkprogrammu tā, lai tas bloķētu jebkādu sīkfailu ievietošanu jūsu datorā. Tomēr šajā gadījumā jums būs manuāli jāpielāgo iestatījumi katru reizi, kad apmeklējat vietni, bet līdz ar to, daži pakalpojumi un funkcijas var nedarboties.