5 TAVA UZŅĒMUMA IEGUVUMI, PIEŅEMOT DARBĀ ''JUNIOR'' LĪMEŅA SPECIĀLISTUS

Mēs pilnībā saprotam uzņēmumus, kas izvairās no “junior” līmeņa speciālistu pieņemšanas darbā. Lielākoties uzņēmumi negrib uzņemties riskus, ar kādiem var saskarties pieņemot darbā darbinieku ar mazāku pieredzi. Vēl jo vairāk darba devējus uztrauc apmācīšanas process, kas var prasīt papildus laika resursu.

Tajā pašā laikā mēs arī redzam kādus ieguvumus uzņēmumi zaudē nepieņemot šos jaunos talantus savās darba vietās. Tas netikai var būt finansiāli izdevīgāk, bet arī ienest jaunas perspektīvas un prasmes jau esošajā komandā. Turklāt investējot apmācībās Jūs varat šo jauno darbinieku sagatavot līdz “senior” līmeņa darbiniekam, kas būs spēcīgs papildinājums jūsu jau esošajai komandai.

Tāpēc nebaidieties izmantot izdevību un pieņemt darbā jaunos talantus. Ar pareizo atbalstu un apmācībām viņi var sasniegt labus rezultātus un ieņemt nozīmīgu lomu Jūsu uzņēmumā.

Aplūkosim plašāk kādus ieguvumus Jūs varat iegūt pieņemot darbā “junior” līmeņa speciālistu:

Jaunas perspektīvas: “junior” līmeņa darbinieki bieži piedāvā jaunas idejas. Viņi parasti ir atvērtāki un vēlas mācīties, kas var palīdzēt jūsu uzņēmumam saglabāt konkurētspēju.

Izaugsmes potenciāls: “junior” līmeņa darbiniekam  Jūsu organizācijā ir kur augt un attīstīties. Sniedzot viņiem apmācību, mentoringu un iespējas uzņemties lielāku atbildību, jūs varat palīdzēt viņiem attīstīt savas prasmes un virzīties uz priekšu karjerā Jūsu uzņēmuma ietvaros.

Lojalitāte: Šie darbinieki bieži ir pateicīgāki par iespēju strādāt Jūsu uzņēmumā un ir lojālāki pret darba vietu. Viņi ir gatavi ieguldīties, kā arī veikt papildus darbības, lai sasniegtu jaunas virsotnes kopā ar komandu.

Dažādu prasmju kopums: Jaunie talanti nāk no atšķirīgām vidēm un viņiem var būt dažādas prasmes, kas var sniegt labumu jūsu uzņēmumam. Pieņemot darbā jaunos speciālistus ar atšķirīgu pieredzi, Jūs varat “uzbūvēt” komandu, kas būs ar daudzveidīgiem talantiem un lielu potenciālu, kas varēs atrisināt uzņēmuma problēmas un sasniegt mērķus.

Zemākas izmaksas: Mēs šo noteikti nevēlētos likt kā primāro, jo “junior” līmeņa darbiniekiem arī jābūt novērtētiem, bet nenoliedzami šiem darbiniekiem algas prasības būs krietni zemākas par “senior” līmeņa darbiniekiem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.